Ludzie Żywej Ziemii: Agnieszka

Z terapią manualną i chiropraktyką miałam styczność od dziecka, początkowo jako pacjentka. W 2008,  obserwując pracę mojej mentorki Joanny Kieliszek, podjęłam decyzję, że też chcę zostać terapeutą i pomagać ludziom tak jak Asia.

Pierwszym krokiem na mojej ścieżce zawodowej było ukończenie, w 2009r, kursu Medycyny Manualnej i Chiropraktyki u dr Radosława Składowskiego. Kolejnym było rozpoczęcie studiowania Fizjoterapii na wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku (obecnie Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku). W międzyczasie rozpoczęła się moja fascynacja klawikoterapią, zainteresował mnie też masaż leczniczy oraz bańką chińską, a podczas wyprawy do Azji poznałam tajniki masażu tajskiego, masażu stemplami ziołowymi oraz poznałam Yamkang, czyli terapię ogniem. W codziennej pracy liczy się dla mnie przede wszystkim skuteczność co z pewnością potwierdzą moi pacjenci.

W wolnym czasie od ponad 10 lat udzielam się w Grupie Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto, gdzie zajmuje się szkoleniem psów ratowniczo-poszukiwawczych oraz, jako członek Zarządu, zarządzaniem Grupą.

Jeżeli chodzi o pasje to przede wszystkim terapia manualna i wymyślanie kolejnych skutecznych sposobów walki z bólem (słyszałeś, że widelec świetnie się w tym sprawdza? ). Kolejną pasją jest ratownictwo oraz wszelkiego rodzaju aktywności. Ciężko mi usiedzieć w miejscu dlatego wszędzie mnie pełno .